info@ozguventur.com
0236 816 83 83
0532 501 0460

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite PolitikamızTarihçe

KALİTE POLİTİKASI 

Personel Taşımacılığı Hizmetimizi değerlere özel önem veren, müşteri taleplerini standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yönetip, beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemek, Temel değerlerimizin firma kültürüne enjekte edilerek huzurlu çalışma ortamı yaratıp çalışan personelin performansını, kalite ve müşteri bilincini sürekli eğitimle arttırmak, Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin yasal gerekliliklerine  uygun, etkin ve verimli bir kalite sistemi uygulamak. Sistemini sürekli geliştirmek için teknolojiyi sürekli izleyerek ve yenilikleri şirket yapımıza katmak için gerekli kaynakları kullanmaktır.   İŞ 

SAĞLIĞI VE GÜVEN POLİTİKASI   

Özgüven Kula Turizm, tüm faaliyetlerinde "ÖNCE SAĞLIK VE GÜVENLİK” ilkesini esas alarak, İş Sağlığı ve Güvenliği  kapsamında; Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuatlara, idari düzenlemelere ve üyesi olunan kuruluşların kurallarına riayet edecektir. 
Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını sağlayacak çalışmaları yapacaktır,
SG konularında sürekli iyileştirme sağlamayı, bu amaçla kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile edinilen İSG tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşacaktır.   
Lokasyonlarımızda görev alan gerek şirket personelinin gerekse dışarıdan hizmet veren firma çalışanlarının, bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermektedir.     

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin