info@ozguventur.com
0236 816 83 83
0532 501 0460

Otomobil

Otomobil Gurubu
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7

Otomobil Gurubu

Ülkemizde araç kiraya verme hizmeti; 1980'li yılların başlarında ortaya çıkmış ve gün geçtikçe de artarak devam etmiştir. Tatile gelen turistlerin tatilleri sürecinde araç ihtiyaçlarından dolayı akla gelen bu fikir zaman içerisinde sadece turistler için değil neredeyse tüm insanlar için bir ihtiyaç haline gelmiş ve gün geçtikçe artış göstermiştir. 

Özgüven bir operasyonel kiralama çeşidi olup araç ihtiyaçlarının satın alınmadan, uzun vadeli kiralama yoluyla her türlü işletim hizmetlerinin giderilmesidir.

Amacımız bu sektörde en iyi ve en yüksek hizmet kalitesini sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Operasyonel filo kiralama günümüz iş dünyasında en çok tercih edilen araç kiralama yöntemidir. Firmanızın ihtiyacı olan araçlar belirlendikten sonra firmamız tarafından satın alınarak sizlerinin kullanımına sunulur. 

Sizin ya da misafirlerinizin mevcut seyahat programlarında daha rahat, konforlu ve güvenli ulaşım sağlaması için Özgüven bünyesinde hizmet veren deneyimli sürücü ekibimiz ve lüks araç parkurumuz ile Türkiyenin her iline tüm şöförlü araç kiralama hizmeti ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılıyoruz. 

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin