info@ozguventur.com
0236 816 83 83
0532 501 0460

TUNÇ ÖZGÜVENİ ZİYARET ETTİ

TUNÇ ÖZGÜVENİ ZİYARET ETTİ

Uşak Milletvekili Alim Tunç, bir dizi ziyaretler için Kula’ya geldi. Tunç ziyaretlerinin yanı sıra Bedez Ailesinin sünnet merasimine katıldı.

 

İlk olarak Özgüven Turizmi ziyaret eden Uşak Milletvekili alim Tunç burada Esnaflar ile bir araya geldi. Daha sonra Kula ilçe Teşkilatını ziyaret ederek partililer ile bir araya geldi. Tunç, İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık’tan teşkilatın genel durumu ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Tunç, 1 Kasım seçimlerinde elde edilen başarıdan dolayı da Kula ilçe Teşkilatını tebrik etti. Tunç “ Kulada yakın akrabalarının yaşadığını Kulanın kendisinde ayrı bir yeri olduğunu söyleyerek “ Ak Parti Uşak milletvekili olarak Kula ilçesinde bulunmaktan çok mutluyum akrabalarım burada yaşıyor seçim döneminde Uşaklı  hemşehrilerim olmak üzere uşak’ta yaşayan Kulalıların teveccühü ile seçimden galip ayrıldık. Kulalı arkadaşlarımızın seçim döneminde vermiş oldukları çalışmadan dolayı teşekküre geldim. Birlik ve beraberlik içinde seçimlerden başarı ile ayrıldık. Ak Parti nin hizmetlerini herkes görüyor. Biz yolumuzdan hiç ayrılmadık ve hizmetler kervanına devam edeceğiz dedi.

 

Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık “ilçe teşkilatı olarak sürekli sahada olmaya çalıştıkları kaydederken; yeni doğmuş bebekler, hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik bir çok ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Seçimlerde birlik beraberlik içerisinde hareket edilerek bu sonucun yakalandığına işaret eden Başkan Palabıyık, hedeflerinin 2019 seçimlerinde de bu başarıyı yakalamak olduğu mesajını yineledi.

Ziyaretlerinin ardından Alim Tunç ve beraberindekiler Milli eğitim personeli Olan Yunus Bedez’in oğlu Ali Kemal’in sünnet merasimine katıldı. Burada sünnet merasimine gelen davetliler ile sohbet etti.

Alim Tunç’un ziyaretinde Kula Eski Belediye başkanı Selim Aşkın Ak Parti İlçe başkanı Ahmet Palabıyık Özgüven Turizm sahibi Ahmet Gürkan ve partililer eşlik etti.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin